oddeleguj zadania specjaliście

Aktualizacje stron WP

Regularne aktualizacje stron na WordPressie zwiększające bezpieczeństwo strony oraz jej funkcjonalność w cenie od 80 zł./msc.

Wprowadzanie treści na stronę

Edycja treści na stronie, dodanie nowych zakładek, wprowadzenie produktu do sklepu, stworzenie grafiki do produktu, landingPage.

Integracje z narzędziami

Integracje z zewnętrznymi narzędziami do marketingu takimi jak formularze zapisu na newsletter, zgody użytkowników, analityka.

LandingPage

Przygotowanie strony typu OnePage z jedną zakładką, podpięcie bramek płatności, wsparcie w wykonaniu grafik, oferty i innych elementów.

Audyt

Sprawdzę poprawność działania strony, formularzy. wtyczek. Prawdopodobnie wielu z nich już nie używasz. Wskażę kierunek rozwoju dla Twojej strony.

Szkolenia i konsultacje

Nauczę Cie obsługi narzędzi w Twoim biznesie. Obsługi WordPress, Mailerliite i innych, których chcesz samodzielnie zarządzać.

Wsparcie techniczne

Najlepsza opcja dla osób, które chcą skupić się na tworzeniu merytorycznych treści dla swoich odbiorców a zadania techniczne i obsługę narzędzi oddelegować specjaliście.

Potrzebujesz integracji strony z systemem mailingowym, stworzenia landingpage? A może chcesz pisać treści do mailingu ale przygotowanie wysyłki wolisz oddelegować? Zajmę się obsługą twoich narzędzi.

Dlaczego warto?

  • Bo koncentrujesz się na tworzeniu contentu i nie rozpraszasz uwagi na obsługę narzędzi, które nie zawsze są proste a Ciebie przyprawiają o zawrót głowy.
  • Oszczędzasz czas, zamiast zastanawiać się jak coś wyklikać
  • Rozliczasz się za czas jaki poświęcam

usługa w cenie 100 zł / h

Opieka WWW

Codzienne wsparcie w Twoim biznesie online
W ramach miesięcznej subskrypcji otrzymujesz wsparcie techniczne w pierwszej kolejności. Cena zależna od zakresu prac. Podstawowa opieka obejmuje:
– aktualizacja wtyczek wordpressa
– kopia bezpieczeństwa
– administracja stroną
– moderacja treści

Szybkie zapytanie

Wybierz usługę, która Ciebie interesuje

Opinie o mnie

5 star rating
5 star rating
5 star rating
5 star rating
5 star rating
“Z czystym sumieniem polecam współpracę z Patrykiem, szczególnie tym którzy tak jak ja zaczynałam budować swoją markę osobistą i potrzeba było zrobić stronę internetową. Mega cierpliwość, uprzejmość i życzliwość. Sporo cennych podpowiedzi, propozycji jak i terminowe wykonanie strony. Jestem bardzo zadowolona.”
Milena Przydanek
5 star rating
5 star rating
5 star rating
5 star rating
5 star rating
“Jeśli idziesz jak dziecko we mgle, ale masz pomysł to musisz wiedzieć dwie rzeczy. 1. Patryk ulepszy Twój pomysł. 2. Stworzy to co kłębi Ci się w głowie i zaproponuje różne opcje więc zawsze masz o czym myśleć w nocy, chyba że jesteś człowiek strzał podejmujesz decyzję od razu”
Marta Piątek
5 star rating
5 star rating
5 star rating
5 star rating
5 star rating
“… Zlecam pełną obsługę techniczną wszelkich zadań
związanych w prowadzeniem biznesu online. Rzadko się zdarza, aby jedna osoba znała obsługę tak wielu dziś dostępnych narzędzi, a Patryk właśnie jest tą osobą. Długo szukałam kogoś takiego. Z
reguły dostawałam odpowiedź na przykład „te 3 rzeczy umiem, ale już w kolejnej nie pomogę”.
Dopiero znalezienie Patryka pozwoliło mi być spokojną o to, że mój biznes online będzie
prowadzony sprawnie od strony technicznej. Ja tworzę treści, ale polegam w pełni na usługach
Patryka w mailingu, obsłudze strony internetowej, obsłudze sklepu www, obsłudze szkoleń,
webinarów, tworzeniu platformy edukacyjnej, tworzeniu grafik.
Bardzo cenię u Patryka szybkie wykonywanie zlecenia, stały kontakt mailowy, a najbardziej- gotowość i umiejętność rozwiązywania problemów oraz poszukiwania rozwiązań.
Beata Osińska