konsultacje i szkolenia

Zastanawiasz się w jaki sposób rozwinąć swój biznes? Potrzebujesz podpowiedzi lub wskazówek? Chcesz ruszyć ze swoim kontem na instagramie strategicznie? Skorzystaj z mojej konsultacji. Użyję całej swojej wiedzy i doświadczenia by Twój biznes zaczął przynosić efekty o jakich marzysz. Przykładowe tematy konsultacji:

  • Opracowanie strategii na media społecznościowe
  • Ustalenie strategii cenowej dla Twoich produktów

Szkolenia

Oczekujesz czegoś więcej niż szkoleń online? Chcesz mieć możliwość zadawania pytań, kontaktu z żywym człowiekiem, bardziej angażujących scenariuszy? Możesz odbyć ze mną szkolenie 1:1 lub z grupą Twoich współpracowników. Wspólnie ustalimy tematykę szkolenia, która będzie najlepiej odpowiadała potrzebom Twoim lub Twojej grupy. Dzięki temu masz pewność, że przyswoisz lub przyswoicie wiedzę, która jest wam niezbędna do realizacji celów biznesowych. Tematyka szkoleń jest otwarta i przykładowe tematy to:

  • Zarządzanie stroną wordpress
  • Obsługa systemu mailingowego i standardy dbania o listę adresową
  • Tworzenie wciągających materiałów i rolek na media społecznościowe

Jak wygląda współpraca?

W przypadku zainteresowania ofertą proszę o kontakt. Wspólnie ustalimy temat szkolenia. Zdiagnozuję potrzeby i zaproponuje zakres tematyczny, który będzie najbardziej odpowiedni dla Ciebie lub Twojego zespołu.