@kliknij_w_marketing

Wspieram twórców online oraz biznesy w marketingu. Sprawdź, w jaki sposób mogę Ci pomóc.

Tworzę strony internetowe dla marek osobistych, firm, które chcą wyróżnić się w internecie. Tworzę również sklepy a także platformy kursowe.

Masz już stronę?Opieka nad stronązgody marketingoweLandingPage + mailing

Opieka nad stroną – Masz stronę, ale nie panujesz nad tym co tam się dzieje? Potrzebujesz pomocy administratorskiej? Oferuję opiekę nad stroną dzięki czemu zadbam o regularne backupy Twojej strony, akutalizacje wtyczek a do tego na Twoją prośbę zmienię zawartość na stronie. Zobacz jakie audyty przeprowadzam.

Chcesz zadbać by twoi użytkownicy, klienci mieli możliwość dostosowywania zgód? To wymóg jaki nakłada na nas prawo ale realia są takie, że mało kto robi to poprawnie. Instalacja wtyczki, czy wyświetlenie komunikatu o ciasteczkach to zdecydowanie za mało by mówić o realnym zarządzaniu zgodami. Jeśli prowadzisz biznes w którym wykorzystujesz pełną moc analityczną, marketingową to dobrze wdrożone zgody są niezbędne.

Zbieranie listy adresowej i komunikowanie się ze społecznością za pomocą email marketingu to wciąż niedocenione źródło, które będzie miało coraz większe znaczenie dla biznesu. Stworzę dla Ciebie landingpage, przygotuję całą ścieżkę klienta, skonfiguruję z systemem mailingowym, przeszkolę.

Wybierz rodzaj audytuAudyt strony WordPressAudyt mailingowyAudyt Analityczny

Audyt Strony internetowej – Masz stronę, ale nie panujesz nad tym co tam się zadziało? Nie wiesz skąd tyle wtyczek? Audyt jest formą przeglądu stanu Twojej witryny – zdobędziesz wiedzę o swojej stronie, pomogę Ci poczuć się na niej jak u siebie w domu. Wreszcie zrozumiesz jak i co działa. Zwieńczeniem audytu jest opis pdf z moim osobistym przeprowadzeniu przez zakamarki Twojej strony. Zobacz jakie audyty przeprowadzam.

Chcesz mieć kogoś, kto zaopiekuje się Twoją stroną? Chcesz mieć poczucie, że zawsze możesz liczyć na wsparcie i od razu zlecić wstawienie oferty, tekstu na stronę, potrzebnych informacji? W zależności od zakresu ustalonych prac cena miesięcznej usługi będzie inna. W przypadku jedynie aktualizacji wtyczek cena to 60 zł/msc.

Sprawdź w czym mogę Ci pomóc

Oraz jak wspierać Twój biznes w ciągłym rozwoju

Możesz skorzystać z jednorazowej usługi lub stałego wsparcia. Poniżej przykładowe usługi.

Jeśli potrzebujesz stałego kontaktu dla Twojego biznesu, to ta opcja okaże się najlepsza. W ramach miesięcznego abonamentu oferuję obsługę na wielu poziomach. Od przygotowania oferty na stronie, grafiki do workbooka po obsługę systemów mailingowych, reklamowych czy obsługę klientów, którzy zgłaszają się z problemami technicznymi. Cena miesięcznego abonamentu zależna jest od rodzaju i zakresu prac. Np. w przypadku małych biznesów od kilkudziesięciu złotych np. za aktualizowanie strony wordpress. Cenę ustalamy indywidualne w oparciu o Twoje zapotrzebowanie i możliwości a opcja stałego wsparcia asystenckiego jest najlepsza bo stwarza mi to okazję poznania dobrze Twojego biznesu.

Tworzę strony internetowe zarówno małe, wizytówkowe jak również przeznaczone pod ecommerce, platformy kursowe.

Masz stronę internetową ale nie wiesz co tam się dzieje? Już nawet nie pamiętasz kiedy ostatnio tam się logowałaś(e)? Dobrym punktem wyjścia będzie przeprowadzenie audytu w ramach którego prześwietlę Twoją stroną i poinformuję o stanie faktycznym. Bez tego trudno będzie określić co dalej. Audyt nie jest równoznaczny z aktualizacją wtyczek.

Analityka na wielu stronach kuleje a to negatywnie przekłada się m.in na reklamy czy też podejmowanie strategicznych decyzji w biznesie. W ramach tej usługi przygotuję i wdrożę na Twojej stronie kody analityczne google Analytics, pixel facebooka, google Ads.

Chcesz nauczyć się obsługi narzędzia indywidualne 1:1 ? Np. obsługi Canvy, WordPressa, montażu rolek? A może odczuwasz potrzebę nauczenia się w ogóle marketingu internetowego tak by samodzielnie mierzyć kluczowe dla Ciebie parametry? Wspólnie zdefiniujemy Twoje potrzeby i ustalimy najlepszą dla Ciebie strategię nauki. Zapytaj się w formularzu obok.

Umów się na bezpłatną konsultację i sprawdź czy wybrana usługa jest dla Ciebie
fdf