Tylko właściwe dane doprowadzą do odpowiednich rezulatatów

Aktualizacje stron WP

Regularne aktualizacje stron na WordPressie zwiększające bezpieczeństwo strony oraz jej funkcjonalność w cenie od 80 zł./msc.

Wprowadzanie treści na stronę

Edycja treści na stronie, dodanie nowych zakładek, wprowadzenie produktu do sklepu, stworzenie grafiki do produktu, landingPage.

Integracje z narzędziami

Integracje z zewnętrznymi narzędziami do marketingu takimi jak formularze zapisu na newsletter, zgody użytkowników, analityka.

LandingPage

Przygotowanie strony typu OnePage z jedną zakładką, podpięcie bramek płatności, wsparcie w wykonaniu grafik, oferty i innych elementów.

Audyt

Sprawdzę poprawność działania strony, formularzy. wtyczek. Prawdopodobnie wielu z nich już nie używasz. Wskażę kierunek rozwoju dla Twojej strony.

Szkolenia i konsultacje

Nauczę Cie obsługi narzędzi w Twoim biznesie. Obsługi WordPress, Mailerliite i innych, których chcesz samodzielnie zarządzać.

Wsparcie techniczne

Najlepsza opcja dla osób, które korzystają z WordPressa i narzędzi do marketingu internetowego

Nie musisz zastanawiać się jak coś wyklikać by to zadziałało. W ramach wsparcia technicznego udzielam konsultacji oraz wdrożeń.

Co otrzymujesz?

  • Wyklikanie funkcjonalności np. integracja Mailerlite na stronie, wdrożenie formularza,
  • Rozliczenie za czas pracy
  • Wytłumaczenie działania
  • Dedykowane szkolenie dla chcących poznać więcej

Wsparcie techniczne

Jeśli potrzebujesz,
prawej ręki
w biznesie online

Szybkie zapytanie

Wybierz usługę, która Ciebie interesuje

Frequently asked questions

Dobrze wdrożona analityka i umiejętne wyciąganie z niej wyniosków pozwala na podejmowanie lepszych decyzji choćby takich jak to, które reklamy są bardziej opłacalne a które nie. Pozwala także lepiej zrozumieć użytkowników strony a przez to dostarczyć im lepszej jakości contentu. Na koniec warto wspomnieć, że szczególnie jest to ważne przy reklamach. Złe, niewłaściwe, błędne dane, które wrzucimy do do systemów reklamowych nawet przy wsparciu AI nie przyniosą dobrych rezultatów.

Google Analytics jest narzędziem do którego będziemy przekazywać dane. Samo zainstalowanie na stronie kodu czy to za pomocą wtyczki czy poprzez dodanie kodu do strony dostarczy podstawowych danych. Niezbędne okaże się skonfigurowanie zdarzeń, które będą dopasowane do Twojej strony a także sama konfiguracja narzędzia GA4. Z tego powodu większość stron ma niewłaściwie zaimplementowaną analitykę.

Dla firm i osób, które świadomie chcą podchodzić do podejmowania decyzji oraz maksymalizować efekty kampanii reklamowych.

Jestem freelancerem i rozliczam się godzinowo za usługę. Poza audytem kont, wskazaniem obszarów do poprawy to stała opieka w rozliczeniu miesięcznym jest najbardziej optymalnym rozwiązaniem. To daje Tobie poczucie, że Twoje dane są odpowiednio obrabiane a na ich podstawie dokonujesz właściwych wniosków.

W ramach opieki otrzymujesz audyt konta Google Analytics, konfiguracja usługi GA4, konsultacje z rekomendacjami związanymi z optymalizacją strony, konfigurację zdarzeń, raportów, list odbiorców.

Contact Support
“There’s no easier way to add innovative Gutenberg blocks than using Qubely Gutenberg Blocks Toolkit. Instantly raise your website appearance with this stylish new plugin.”
JOHN DOE
WordPress Developer